Skip to content

Zde můžete napsat Váš vzkaz 🙂

45 komentářů
 1. Dobrý den,

  To nás velice mrzí, vždyť byla ještě tak mladá. Včera jsem zrovna mluvil s majiteli její sestry, oni mají Chloe a včera jim rodila, ale také to asi nedopadlo dobře.

  Chloe je ale v pořádku, jen to odnesli štěňátka.

  Až to trochu přebolí a budete mít chvilku, tak nám napište co vlastně Channy bylo.

  Markéta a Jiří Kasalovi

 2. Dobrý den,

  mám velmi smutnou povinnost podat Vám zprávu,že dne 22.1.2019 jsme doprovodili naši skvělou kamarádku a velkou lásku Channy ze Šumavské stráže na cestě za duhový most.Po krátké a těžké nemoci nám odešel přítel ze všech nejmilejší.

 3. Dobrý den,

  je nám líto, že jste přišli o svou kamarádku, ale 16 let je opravdu krásný věk, kterého se dožije jen málo německých ovčáků. Svědčí to o tom, že jste ji věnovali velkou péči a že se u vás měla opravdu dobře. Sám jsem jako kluk v roce 1966 dostal od táty své první štěně německého ovčáka a jak vidíte byla to pro mne láska na celý život.

  Byl bych velice rád, pokud bych by jste si od nás vzali štěně, ale bohužel vás musím zklamat. Máme tři chovné feny, které jsme právě teď nechali odpočinout a žádnou jsme nekryli.

  Až teď by nám na přelomu listopadu a prosince měla hárat fena, ale jak asi víte březost trvá cca 63 dní a pak necháváme prcky nejméně ještě 8 týdnů u matky.

  Samozřejmě, pokud by jste si od nás chtěli vzít štěně, velice rádi se s vámi domluvíme, ale na vánoce to určitě nebude.

  Přeji hezký den

  Jiří Kasal

 4. Dobrý den,
  již delší dobu sleduji Vaše stránky a prohlížím si fotogalerii. Musím říct, že hafíky máte nádherné. Měli jsme 16 let fenku NO. Moje dcera s ní vyrůstala, ale bohužel nám odešla do nebe. A teď je nám všem moc smutno. Chtěli by jsme si opět pořídit novou parťačku do rodiny a proto jsem se Vás chtěla zeptat, zda máte nějaká štěňata. Chtěli by jsme dceři (11 let) s manželem pořídit k Vánocům štěňátko, ale fenku ( a nejen jí, ale nám všem).
  Předem děkuji za odpověď.
  Hezký den
  L. Soustružníková

 5. Dobrý den,

  jsme moc rádi, že Jenny je u Vás a má se dobře. My jsme chovatelé a jako štěně jsme ji prodali starším manželům u kterých to bohužel asi nebylo to pravé. Více by vám řekla pí.Pelantová, která si ji od nich brala. K nám na cvičák chodí dva její bratři. Jeden také chlupatý a jeden krátkosrstý. Oba mají velice dobrou povahu a jsou krásní. Když se nám její původní majitelé ozvali, že dávají Jenny pryč kvůli agresivitě (údajně měla napadat jejich vnoučata), tak jsme tomu nechtěli věřit. Psi od nás rozhodně nejsou agresivní a jsou dá se říci i lehce zvladatelní. Problém byl v tom (jak nám později řekla pí.Pelantová), že Jenny měla velký zánět zvukovodu a zřejmě když jí děti sahaly na ucho a ono jí to bolelo zareagovala tak jak musela.

  Jsme moc rádi, že jste se ji ujali a že se má u Vás dobře. Určitě vám to vrátí láskou a příjemnou společností. Budeme rádi když se nám i v budoucnosti ozvete a kdyby jste potřebovali poradit, tak se ozvěte.

  S pozdravem

  Kasalovi

 6. Jaroslava Paličková permalink

  Dobrý den,

  jmenuji se Jaroslava Paličková a ráda bych něco věděla o Vaší bývalé feně Jenny, kterou jsme s manželem zakoupili od Jitky Pelantové v tomto týdnu.Je to moc milé stvoření, máme ji s manželem moc rádi a chtěli bychom vědět o ní co nejvíce, protože podle průkazu původu u Vás žila rok. Já jsem již v důchodu a dělá mi skvělého společníka.

  Děkuji s přátelským pozdravem Paličkovi

  Janny je narozena 28.2.2015

 7. Jirka permalink

  Dobrý den,

  děkujeme za Vaši zprávu. Jsme rádi, že se Vám štěňátka líbí.

  Zavolejte nám prosím dopředu na telefon uvedený v kontaktech a můžete se přijet na štěňátka kdykoli podívat.

  S pozdravem

  Kasalovi

 8. Jitka Mikolášková permalink

  Dobrý den.Prohlížíme s naší Emičkou štenátka a Emička má jasno
  nejraději by oba dva.Dejte prosím vědět,až budete přijímat návštěvy.
  Hezký den
  S pozdravem Mikoláškovi

 9. Jirka permalink

  Děkujeme a budeme se těšit na návštěvu.

  Kasalovi

 10. monika permalink

  Dobrý den,děkuji za tak rychlé odpovědi,obě feny jsou nádherné,budu tedy sledovat vaše stránečky s nabídkou štěnátek a určitě by jsme se chtěli přijet podívat,samodřejmě vás budu předem kontaktovat!Bude lepší to vše konzultovat osobně. Vaší Anetky je mi moc líto a velmi rozumím tomu co cítíte….. myslím ,že je fajn když máte těch pejsku víc.Mějte hezký zbytek dne i když je škaredě. Monika

 11. Jirka permalink

  Dobrý den,

  jsme moc rádi že se vám naši pejsci líbí a že máte zájem o štěně od nás.

  Na jaře bychom měli krýt dvě feny, Tianu a Varu. Sentu teď máme nakrytou a pokud zabřezne, tak by měli být štěňata k odběru tak v únoru. Kterými psi budu krýt zatím nevím, je víc variant a připadá možnost krýt jednu fenu v Německu. Uvidíme.

  Ohledně otázky psa či fenu: jde o to, kolik máte zkušeností s výchovou. Fenka je samozřejmě přítulnější, lépe ovladatelná, lépe se podřizuje a také nedisponuje takovým fyzickým fondem jako pes. My vždycky máme doma k fenám psa protože mám právě rád jejich osobnost a to každodenní vysvětlování kdo z nás bude tím šéfem. Pokud by jste chtěla psa, tak je potřeba od malého štěněte vymezit určité hranice co se může a co již ne. Ono malé štěně je roztomilé a tak mu ledaco projde a pak v pubertě začnou problémy. No a ty jsou pro nezkušeného psovoda zvláště ženu nepříjemné. Pes již disponuje značnou silou a kdo na něj nemá fyzicky ten mu začne spoustu věcí promíjet a to je špatná volba. Musíte zvážit sama na co se cítíte. Pokud by jste měla cestu do Prahy, tak se stavte. Rádi vás uvidíme a můžeme si promluvit.

  Pokud máte nějaké další dotazy, rádi vám odpovíme. Promiňte jestli píši trochu zmateně, ale v noci nám umřela skoro 11 letá fena Aneta a tak jsem myšlenkami někde jinde. I to ale k té pejskařině patří.

  Hezký den

  Jiří Kasal

 12. monika permalink

  Do brý den,vaše štěnátka jsou užasné,psala jsem vam na email ,budu tedy raději psat na vaše stranky.Mám dotaz ,zda budete krýt na jaro 2016 s odběrem snad duben?A zda už víte kterými pejsky?Děkuji Předem ,sice nevím zda fenu nebo psa,nemám v tom ještě uplně jasno!Hodně lidí k dětem doporučuje fenu,ale ja bych tuto otázku položila spíše chovateli který již má skušenosti stímto plemenem!Díky Monika s Ostravice

 13. Jirka permalink

  Dobrý den,

  těší nás Váš zájem o pejska z naší chovné stanice. Shodou okolností tento týden týden tetujeme štěňata a koncem týdne nebo po dohodě je možný odběr. Otec štěňat je Emmo Framato Rolau, který tento týden dostal ocenění VA 2 na Baltica sieger a matka je Tiana ze Šum. stráže. Foto rodičů i štěňat je na stránkách. Tianě se narodily 3 pejsci. Jsou krásní, mohutní, a mají do budoucna velké předpoklady jak na cvičení, tak na výstavy. Pokud se chcete přijet podívat, tak Vás rádi uvidíme.

  Pokud by jste chtěli pejska raději později, tak příští týden budeme krýt fenu a pokud zabřezne, tak by štěňata měli být k odběru tak koncem ledna 2016.

  Přejeme hezký den

  Kasal

 14. gabriela permalink

  Dobry den, moc se mě libí Vaše štenátka německych ovčaků.Sama jsem ještě žádného neměla ,ale přitel měl ve výchově už tři. Ráda bych si pořidila šteně od Vás.
  Budu moc ráda když mě budete kontaktovat co nejdříve.
  Chtěla bych raději psa než fenu.
  Předem děkuji za odpověď.
  Gabriela Štemberova

 15. Jirka permalink

  Dobrý den,

  mockrát děkujeme za Váš komentář a jsme rádi, že se Vám naše stránky líbí.

  Kasalovi

 16. Danunik permalink

  Dobrý den,
  náhodou jsem se dostala až na vaše stránky.
  Fotky vašich pejsků mě „dostaly“ a neméně i psí příběhy.
  Naprosto chápu vaše pocity…
  Proč píšu…do dvou měsíců bych si ráda pořídila štěndo a po shlédnutí vašich stránek a předběžném (srdečném) hovoru s p. Kasalem mám jasno.
  Měla jsem pejsky z „Daxis“ a „od Nechranic“, oba byli úžasní a nejlepší přátelé, členové naší rodiny.
  A i kdyby se z nějakého důvodu nezadařilo, stejně přeji mnoho zdraví vám i pesanům a ještě více krásných společných chvil

 17. Jirka permalink

  Dobry den,

  Moc dekujeme za pochvalu. Tesi nas, ze se Vam nase stranky libi. Ohledne Vaseho dotazu nam prosim napiste na mail zesumavskestraze@seznam.cz nebo nas kontaktujte telefonicky na telefon 603 371 727.

  Dekujeme

 18. Dobrý den,ještě než vám napíšu proč vlastně píšu,chtěla bych vám říct že máte krásné psy a vaše stránky mne neskutečně nadchly!A ted vlastně proč píšu,nikdy jsem osobně německého ovčáka nechovala,měla jsem rotvajlera ale už před lety umřel.Jelikož bydlíme v domě se zahradou a mame dve děti 8 a 13 let ,začli jsme plánovat že by jsme si do budoucna pořídily stěnátko tohoto plemene.Bohužel však máme ještě mensí upravy kolem domu máme to naplánovano na jaro 2015.Tudíž na štěně nespěcham,a hledam vhodnou chovnou stanici ktera není množírnou ale hledí na to aby se štěnátko mělo dobře atd….!Stěně by mělo byt 100% vyrovnané protože mame děti a asi nejlepe fenka.Prozatím nedakážu říct jestli bych se naplno chtěla věnovat výstavám,ale 100% chceme aby byl aktivní ve výcviku ,zájem o aport atd….!Budu rada když mi podáte nějaké info i třeba i orientační ceny atd a jaké spojení vašich chovných psu planujete na tu dobu ,asitoho jara přístího !Děkuji Krpcová

 19. Jirka permalink

  Dobrý den,
  děkujeme, jsme rádi že se Vám naše stránky líbí a přejeme hodně radosti se štěňátkem.

 20. lukáš permalink

  krásné stránky,
  psí příběhy velmi okouzlující :-),
  na stránky jsem se dostal, jelikož kupuji z „Krásnoočka“ štěně, kdy matka je potomek Tasa :-)……….

  přeji mnoho dalších krásných okamžíku s Vašemi psy

 21. Jirka permalink

  Ahoj,
  moc děkujeme a jsme rádi že jste se vždycky vrátili pro něm.ovčáka k nám. Štěně jsme Vám vždycky rádi nechali.
  Víme že u vás se měli všichni pejsci dobře až do konce svého života.

 22. Jana permalink

  Ahoj

  moc gratulujeme k významnému výročí vaší chovatelské stanice. Máme od vás již pátého německého ovčáka( většinou máme 2 souběžně).Každý byl a je jiný, ale všichni byli a jsou úžasní.Všechny jsme uchovnili a vyhrávali na mnoha výstavách.
  Přejeme vaší chovatelské stanici jen vše nejlepší,pevné nervy a ještě mnoho odchovaných krásných štěnátek.

 23. dasa permalink

  Moc gratulujem Tiane k narození štěnátek.Chudinka to tedy měla asi těžké.Hlavně že je v pořádku i s miminkama:-)
  Tak at se všem daří-přejí Součkovi a brácha Dag (Tico)

 24. Marcela Vacková ( Věchetová) permalink

  No hned to nebude, protože jsem na neschopence- zánět průdušek, ale určitě se ozvu, neboj.Já vás taky hrozně ráda uvidím.
  M.

 25. Jirka permalink

  Jsme zvědavý kdy se ozveš, rádi pokecáme.

 26. Marcela Vacková ( Věchetová) permalink

  Jirko, budu se těšit.Určitě se spojíme.Doufám,že telefon zůstal stejný.Pozdravuj
  Marcela

 27. Jirka permalink

  Marcelo, Markéta už je nastálo doma a ráda tě uvidí.Až budeš v Praze tak dej vědět a buď přijeď nebo si dáte někde spicha. Já budu doma už od 1.7 a nemůžu se už dočkat.Tak čau Jirka.

 28. Marcela Vacková ( Věchetová) permalink

  Ahoj Markéto a Jirko, moc pěkné stránky.
  Ráda bych vás někdy viděla.
  Mějte se fajn a pozdravujte Tedu.
  Marcela

 29. Jirka permalink

  Jsme velice rádi že se vám naši psi líbí.Svého prvního německého ovčáka jsem dostal v r.1966 a první vrh naší chov.stanice byl v r.1974. Takže něm.ovčák je naší láskou na celý život.Věnujeme našim psům i psům z našeho chovu kteří za náma dojíždí veškerý volný čas.Proto potěší každé ocenění našeho chovu.
  Moc děkujeme a přejeme vše nejlepší v tomto roce.Kasalovi.

 30. Blanka P. permalink

  CHS ze Šumavské stráže má krásné německé ovčáky. Je radost si prohlédnout tak pěkná zvířata. Přejeme pevné zdraví, velmi mnoho chovatelských úspěchů a hodné páníčky pro štěňátka.. Blanka a Jiří Perlíkovi, Plzeň

 31. Jirka permalink

  Moc děkujeme a také přejeme vše nejnejnej v roce 2013.

  Jiří a Markéta Kasalovi.

 32. Šárka permalink

  ZDRAVÍM KASALOVI
  A PŘEJI V NOVÉM ROCE OBĚMA A VŠEM JEJICH BLÍZKÝM HODNĚ ZDRAVÍČKA ŠTĚSTÍČKA ŠPIČKOVÉ ODCHOVY A ZDRAVÉ PEJSKY
  S VELKÝM POZDRAVEM
  ŠÁRKA NOVICKÁ

  PS.SUPER NOVÉ FOTEČKY NÁDHERNÁ ZVÍŘATA DÍKY

 33. Jirka permalink

  Děkujeme za pochvalu. Moc nás těší, že se Vám naše příběhy líbí 🙂

 34. Landsmannová.M permalink

  Právě jsem si přečetla Vaše Psí příběhy a opravdu jsem se zasmála i mě bylo smutno a ukápla mě slza. Je to moc hezky napsané. Je to ze života, který sdílí člověk se svými kamarády psi a pes s lidmi. Děkuji Vám

 35. Jirka permalink

  Děkujeme 🙂

 36. ŠÁRKA permalink

  miminka rostou a tak mám velkou radost nádherné fotečky tak hodně štěstíčka do budoucna všem

 37. dasa permalink

  Taky gratulace k krásným štěnátkum a doufám že i Anetě to dopadne dobře.Již máme druhého pejska z této chovné stanice a všude zklízí obdiv a je miláček rodiny:-)
  Přeji hodně uspěchu v chovu manželum Kasalovým a jen samou radost z krásných štěnátek.Dáša

 38. ŠÁRKA permalink

  velkou gratulaci chovatelům a Tianě a hodně štěstíčka pro miminka jsou nádherní
  šárka

 39. MÍŠA permalink

  Gratuluji k narození štěňátek!!!!
  MÍŠA – Krásnoočko

 40. ŠÁRKA permalink

  ZDRAVÍM
  DĚKUJI ZA PŘÁNÍ
  MĚLA JSEM ELZINKU PO NIČKOVI A WAZUCE /PP MÁM SCHOVÁN NA PAMÁTKU /BYLA TO DÁMA S VELKÝM SRDÍČKEM A MOJE VĚRNÁ PRŮVODKYNĚ MÝM ŽIVOTEM MOC A MOC NA NI VZPOMÍNÁM
  TAK MNOHO CHOV.ÚSPĚCHŮ A VŠEM HODNĚ ZDRAVÍČKA
  ŠÁRKA

 41. Jirka permalink

  Dobrý den,
  jsme rádi že se vám naše stránky líbí a že máte krásné vzpomínky na Elzu.
  Jen nevíme jestli jste měla Elzu po Wazuce a Nikovi nebo Elzu po Jole a Yeckovi.

  Přejeme hodně štěstí v životě.

  Zdraví Jiří a Markéta Kasalovi

 42. ŠÁRKA permalink

  SUPER STRÁNKY
  I JÁ KDYSI VLASTNILA Z TÉTO CHOVATELSTANICE ELZINKU A VZPOMÍNÁM NA NI DODNEŠKA
  DÍKY ŠÁRKA

 43. Vaněčková permalink

  Dobrý den, máte moc krásný pejsky i fenky. Doufám, že další štěně NO budeme mít od vás. 🙂 Jsou nádherní! A po dlouhé době vidím opravdu Německého ovčáka, jak se patří!
  Hodně zdraví a úspěchů přejí Vaněčkovi.

 44. Ahoj Jirko a Markéto, máte velmi pěkné stránky a krásné psy. Zdraví Jana

 45. Dobrý den. Nedávno jsem objevila vaše tránky. Jsou pěkné, přehledné. Přeji hodně chovatelských úspěchů. J. Pelantová.

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS